اصول ست کردن شال و روسری با مانتو

اصول ست کردن شال و روسری با مانتو | نحوه ست رنگ و مدل شال و روسری با مانتو

اصول ست کردن شال و روسری با مانتو

ست کردن شال با مانتو کار ساده ای می باشد، در ابتدا کافی است رنگ ‌هایی که مناسب صورت شما هستند را بشناسید. این روز ها شال و روسری پرطرفدار ترین پوشش برای سر میان خانم‌ ها می باشد. اما بهتر است از همین الان این موضوع را در نظر بگیرید که برای ساخت استایلی شیک، حرفه ‌ای و ست کردن اصولی شال با مانتو های خود، نکات مهم فراوانی وجود دارد که لازم است آن ها را در نظر بگیرید. همان طور که میدانید؛ رنگ های زیادی وجود دارند که با ترکیب آن ها کنار یک دیگر می توانید ست های زیبایی را به وجود آورید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

سایه رنگ چیست؟

به ترکیب رنگ ‌ها با رنگ سیاه، سایه رنگ گفته می ‌شود. هر چقدر رنگ سیاه ترکیب بیشتر باشد، رنگ تیره‌ تری به وجود می آید. رنگ سیاه و تن‌ های رنگی به خوبی با هم تناسب دارند و ست می ‌شوند.

اصول ست کردن شال و روسری با مانتو | نحوه ست رنگ و مدل شال و روسری با مانتو

ته رنگ چه نوع ترکیبی است؟

به ترکیب هر رنگ با سفید ته رنگی از رنگ اولیه گفته می‌ شود که هر چقدر در این ترکیب رنگ سفید بیشتر باشد رنگ نهایی روشن ‌تر است. رنگ سفید با ته رنگ ‌ها به خوبی ست می‌ شود و می ‌توانید از این موضوع در ست کردن شال و روسری با مانتو استفاده کنید.

  • مانتو رنگ سفید

روسری و یا شال مشکی و تیره را تا آن جا که می توانید با مانتو سفید ست نکنید. برای ست کردن با آن می توانید از شال یا روسری آبی فیروزه ای، سورمه ای، قرمز، سبز و آلبالویی استفاده کنید و یا شال و روسری هایی که ترکیب رنگی سفید در آن ها وجود داشته باشند نیز ترکیب جالب و خوبی به وجود می آورند.

  • مانتو رنگ طوسی

طوسی یکی از رنگ‌ های خنثی است بنابراین به جز رنگ قهوه ‌ای شما می‌ توانید از سایر رنگ ‌ها به عنوان ست کردن شال با مانتو استفاده کنید. همچنین بهترین رنگ ‌ها برای ست کردن با مانتو خاکستری و طوسی رنگ‌ های پاستیلی، صورتی و تن‌ رنگ‌ های مختلف است.

  • مانتو رنگ صورتی

مانتو صورتی اغلب با شال و یا روسری طوسی، سفید و رنگ هایی از این قبیل ترکیب زیبایی را می سازد.

  • مانتو رنگ بنفش

شال و روسری رنگ سرخابی  و یا صورتی با مانتو بنفش ست قشنگی ایجاد می کنند. روسری و شال با ترکیب رنگی بنفش، سرخابی و یا صورتی، بنفش ترکیب جالبی ایجاد می کند. که پیشنهاد می کنیم حتما استفاده کنید.

اصول ست کردن شال و روسری با مانتو | نحوه ست رنگ و مدل شال و روسری با مانتو

  • مانتو رنگ مشکی

برای ست کردن شال با مانتو مشکی نباید از رنگ های تیره مانند مشکی، قهوه ای و سورمه ای استفاده کرد. مانتو رنگ مشکی را می توان با شال و روسری های رنگ قرمز و زرشکی و لیمویی و آبی و زرد ست کرد. بیشتر رنگ های شاد برای ست کردن با مانتو مشکی مناسب تر است.

  • مانتو رنگ زرد

اگر شما علاقه مند به پوشیدن شال یا مانتو زرد هستید باید بدانید که چگونه مانتو یا شال تان را با رنگ زرد ست کنید. رنگ زرد را می توان با رنگ های سفید مشکی سبز نارنجی و بنفش ست کرد.

  • مانتو رنگ آبی

رنگ مکمل آبی، نارنجی می باشد، از این رو با مانتو رنگ آبی، شال و روسری نارنجی و یا زرد زیبا تر می شود. ترکیب نارنجی، آبی  و یا زرد، آبی در کنار مانتو آبی ترکیب خاصی ایجاد می کند.

نظرات (1)

[…] نحوه ست کردن شال و روسری با سایر لباس ها به منظور داشتن استایلی جذاب بسیار اهمیت دارد. در واقع شما برای آنکه بتوانید استایلی شیک و منحصر به فرد داشته باشید باید با روانشاسی رنگ ها و رنگ های مکمل آشنا باشید تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید که چه رنگ هایی را می توان با یکدیگر ست نمود که زیبایی خود را بیشتر نشان دهند. شال و روسری به عنوان یکی از مواردی که خانم ها در انتخاب استایل خود به آن  خیلی توجه می کنند حتما باید یک رنگ جذاب و شیک داشته باشد که با سایر لباس ها هماهنگ باشد. اگر می خواهید با رنگ های مکمل شال و روسری بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید. […]