خرید روسری ابریشم

خرید و قیمت و مشخصات روسری ابریشم | نکات مهم در انتخاب انواع روسری ابریشم | ماژورشال

خرید روسری ابریشم

خرید روسری ابریشم

خرید روسری ابریشمی انتخاب بسیاری از خانم ها است چرا که دارای مقاومت بسیار بالا بوده و به ندرت چروک می شود. همچنین از روسری ابریشمی در هر چهار فصل می توان استفاده کرد، این مدل روسری ها معمولا نسبت به دیگر روسری ها دارای قیمت بالاتری هستند و از نوع مجلسی اند، محصولات ابریشمی کاملا با کیفیت بوده و به هیچ عنوان از روی سر لیز نمی خورند.

روسری مجلسی

هر خانمی باید در کمد خود روسری مجلسی که جز ابزار همیشگی هر بانوی ایرانی است را داشته باشد اما همیشه انتخاب کردن و خرید روسری ابریشمی به عنوان یک روسری مجلسی می تواند انتخاب به جا و درستی باشد. از آن جایی که هر خانمی در مجالس عروسی موهای خود را فرم می دهد بنابراین جنس روسری مجلسی بسیار اهمیت دارد.

علاوه بر زیبایی و درخشندگی، این روسری ها باید بسیار سبک و راحت باشد تا باعث خرابی موها نشود. همیشه در کد خود سعی کنید چندین روسری ابریشمی با رنگ های زمینه ای خنثی (مشکی یا سفید) داشته باشید تا هنگامی که قصد رفتن به یک مهمانی را دارید یک گزینه مناسب داشته باشید و به راحتی بتوانید آن را ست کنید.

خرید و قیمت و مشخصات روسری ابریشم | نکات مهم در انتخاب انواع روسری ابریشم | ماژورشال

 

 

نکات مهم در انتخاب روسری

راحتی هنگام استفاده

لیز نخوردن(سر نخوردن)

عدم نیاز به مرتب کردن دائمی آن

خانم هایی که قصد خرید روسری ابریشمی را دارند باید به سه نکته بالا دقت کنند چرا که اگر روسری مورد استفاده ویژگی های بالا را نداشته باشد، شما را خسته خواهد کرد و بعد از این که چند بار از آن استفاده کردید از انتخاب خودتان پشیمان خواهید شد.

انواع رنگ و طرح های مختلف روسری

همان طور که مطلع هستید روسری دارای انواع و رنگ های بسیاری است و جزء متنوع ترین پوشاک محسوب می شود از این نظر بسیار خوب است اما انتخاب را برای افراد بسیار سخت می کند به همین علت باید ابتدا نکاتی را مد نظر قرار دهید:

روسری ابریشمی با طرح سنتی:

در واقع زمینه این مدل روسری بیشتر گل و بوته است و بیشتر افراد مسن طرفدار این مدل هستند.

روسری ابریشمی مدرن(فانتزی):

این مدل طرح های بسیار زیادی دارد و بیشتر خانم های جوان طرفدار این مدل هستند از طرح های این مدل می توان به الگوهای رنگ های شاد و جیغ، نقاشی، الگوهای چهارخانه و… اشاره کرد.

روسری ابریشمی تک رنگ:

مدل های تک رنگ، ساده هستند و در حالی که به درستی انتخاب شوند بسیار جذاب و شیک خواهند بود.

طرح های جدید روسری ابریشمی مجلسی

هر ساله در بازار طرح ها و مدل های جدیدی از روسری ابریشمی که دارای تنوع الگو و طرح هستند عرضه می شود زیبایی و کیفیت روسری های ابریشمی را جنس پارچه آن تعیین می کند اما طرح های جدید روسری ابریشمی عبارتند از: روسری های طرح آبرنگی، روسری های طرح توپی، روسری های طرح پلنگی

خرید و قیمت و مشخصات روسری ابریشم | نکات مهم در انتخاب انواع روسری ابریشم | ماژورشال

 

 

روسری ابریشم توییل

روسری ابریشم توییل را می توان برای چهار فصل مناسب دانست، تنوع مدل و زیبایی این روسری می تواند خانم ها را در خرید روسری ابریشمی متقاعد سازد روسری های توییل دارای تمایز و ویژگی های بسیار زیادی نسبت به دیگر روسری ها هستند، همچنین دارای کیفیت و مرغوبیت زیادی هم می باشند روسری های توییل به دلیل قواره های بلند دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر روسری ابریشمی هستند مدل دور دست دوز از جمله مدل های پر فروش در روسری ابریشمی توییل نسبت به روسری های معمولی می باشد. ویژگی دیگر این مدل روسری جنس مقاوم و عالی آن است که این ویژگی را عامل تمایز بین مدل های مختلف روسری توییل دانست، ویژگی دیگر مقاومت در برابر سایدگی است، نام دیگر روسری های توییل روسری کجراه است.

طرح های پرفروش روسری ابریشم توییل

روسری های ابریشم توییل دارای طرح های اسپرت، بته جقه ای می باشند. طرح هایی که از روسری ابریشم در بازار وجود دارد از برندهای مختلفی نظیر اچ پی اس، لمیز و… است. بعد از روسری های حریر ابریشم و روسری مامی می توان در هنگام خرید روسری ابریشمی به روسری های توییل هم برای خرید توجه کرد.

خرید و قیمت و مشخصات روسری ابریشم | نکات مهم در انتخاب انواع روسری ابریشم | ماژورشال

 

 

 

طرح هایی از روسری توییل که در بازار وجود دارند از نوع دور دست دوز هستند روسری های با طرح های زیر جزء روسری های پرفروش محسوب می شوند:

روسری های توییل دور دست دوز آبرنگی

روسری های توییل دور دست دوز ترند حیوانات

روسری های توییل دور دست دوز سه گوش

از طرح هایی هستند که با استقبال بالایی در بین انواع روسری های ابریشم روبه رو هستند.

روسری ابریشمی مامی

این مدل روسری را می توان زیر مجموعه روسری های ابریشمی دانست تنوع مدل و زیبایی روسری های ابریشمی بسیار زیاد است که تنوع مدل بسیار بالایی از آن در بازار وجود دارد در طرح و الگوهایی که در روسری های مامی استفاده شده است طرح های سنتی دارای جایگاه خاصی هستند و بیشتر برای مجالس مورد استفاده قرار می گیرند، طرح های آبرنگی از جمله مدل های اسپرتی است که در قواره های 140 زیبایی خود را نشان می دهد، در فصول گرم سال خرید روسری ابریشمی اصل مامی بعد از روسری نخی جز پرفروش ترین مدل های روسری های نازک و لطیف به شمار می رود.

 

روسری های ابریشمی قواره بزرگ

در واقع روسری های ابریشمی قواره بزرگ نسبت به مدل های کوتاه دارای طرفداران بیشتری است و اکثر خانم ها به دنبال روسری های هستند که قواره های بزرگ داشته باشند و برای مجالس بتوانند از آن ها استفاده کنند روسری های مامی در قواره ها و سایز های بزرگ با قیمت مناسب در بازار وجود دارند و برای خرید روسری ابریشمی اصل  گزینه بسیار مناسبی به شمار می روند.

 

در روسری های مامی در رابطه با کیفیت روسری های ترک و ایرانی می توان گفت روسری های ترک مامی دارای کیفیت بالاتری نسبت به روسری های ایرانی هستند اما طرح روسری های مامی با برند ایرانی را می توان بسیار جذاب تر و متنوع تر از روسری های ترک دانست. در بین روسری های مامی ابریشم، روسری ابریشمی ترک مامی دارای کیفیت بسیار بالای پارچه در بین دیگر مدل ها است.