خرید روسری پاییزه

خرید و قیمت و مشخصات خرید روسری پاییزه | فروشکاه شال و روسری ماژورشال Majeurshawl

خرید روسری پاییزه

خرید روسری پاییزه

خرید روسری پاییزه نیازمند یکسری نکات قبل از خرید است که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، حتما انتخاب و شناخت یک روسری مناسب برای فصل ها یک دغدغه بزرگ برای افراد بوده است.

راهنمای خرید روسری پاییزه و شناخت آن

جنس روسری

برای فصل پاییز روسری های از جنس نخ و ساتن بسیار پرکاربرد هستند، جنس پارچه نخی که در روسری های پاییزه استفاده شده است دارای گرم بالاتری است تا بتواند در فصل پاییز گرمای بیشتری را به ارمغان آورد. روسری پاییزه ای که قصد خرید آن را دارید باید دارای ضخامتی باشد که اگر دست تان را پشت آن گرفتید دست تان را به طور واضح نبینید. همچنین برای روسری ساتنی باید به بافت منسجم و یکنواخت آن توجه داشته باشید که برای این موضوع لمس کردن روسری کافی است.

 

رنگ بندی روسری

در واقع انتخاب رنگ روسری امری است سلیقه ای و همه چیز به سلیقه شما و خود شما بستگی دارد ولی گاهی انتخاب رنگ برای فصول و مناسبت ها نیازمند راهنمایی است که شاید برای تان کمک کننده باشد معمولا برای روسری های پاییزه انتخاب رنگ های گرم مثل: مشکی، نارنجی، قرمز، زرشکی، قهوه ای بسیار مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به رنگ روسری می توانید لباس های خود را با آن ست کنید.

خرید و قیمت و مشخصات خرید روسری پاییزه | فروشکاه شال و روسری ماژورشال Majeurshawl

قواره روسری

قواره و ابعاد روسری بستگی به جنس و مد روز روسری دارد، برای مثال: قواره مورد استفاده در انواع روسری پاییزه نخی که مورد استقبال همگانی قرار گرفته است قواره 140 و قواره 130 است که این قواره ها در فصل پاییز دارای طرفداران زیادی است و مورد استقبال خانم ها است. در روسری های ساتنی این قواره ها دارای کاربرد فراوانی نیستند و به ندرت کاربرد دارند، دلیل این امر را می توان قیمت بالا در روسری های ساتنی دانست و معمولا قواره هایی که در این روسری ها مورد استفاده قرار می گیرد 110 و 120 می باشد.

 

طرح روسری

امروزه روسری های زیادی با انواع بسیار متنوع و مختلفی روانه بازار می شوند و هرروزه شاهده مدل ها و طرح های بسیار جدیدی هستیم، اما روسری های پاییزه با رنگ های آبرنگی و طرح های انتزاعی دارای طرفداران زیادی است.

 

روسری های پاییزه برای خرید باید چگونه باشند؟

روسری های پاییزه با روسری های معمولی دارای تفاوت هایی هستند این تفاوت ها ضخامت و بافت پارچه در روسری های پاییزه است اکثر روسری های پاییزه دارای جنس و بافتی ضخیم هستند، و کیفیت این روسری ها بنابه قیمت آن ها متفاوت است. اصولا می توان روسری هایی که با پارچه های ایرانی تولید شده اند را با کیفیت ترین روسری های پاییزه دانست.

 

کدام مدل های روسری پاییزه پرفروش تر هستند؟

اکثر خانم از مدل های روسری نخی پاییزه استفاده می کنند و این مدل بسیار پرفروش است در مقایسه با روسری های پاییزه دیگر از جمله: روسری های حریر پاییزه، روسری های بافت و… دارای فروش بالاتر و بیشتری هستند قواره این روسری ها معمولا 140 سانتی است که در بازار عرضه شده است.

خرید و قیمت و مشخصات خرید روسری پاییزه | فروشکاه شال و روسری ماژورشال Majeurshawl

روسری های پاییزه با کیفیت چگونه هستند؟

معمولا روسری های پاییزه که دارای کیفیت بالایی هستند جنس شان از پارچه های ایرانی موجود در بازار است که تار و پود این مدل پارچه ها از نخ با ضخامت زیاد می باشد در واقع در روسری های این مدلی که کیفیت پایین تری دارند تار و پود آن ها از روسری های پلی استر است.

 

 

مدل های جدید روسری پاییزه

روسری پاییزه با طرح های جدید دارای مدل های جالبی است از طرح های جدیدی که در روسری های پاییزه وجود دارد می توان به طرح های بافت دو رنگ اشاره کرد که دارای جذابیت بسیار بالایی نیز هستند دیگر طرح های جدید از روسری های پاییزه موجود در بازار می توان به روسری های بوکله اشاره کرد که در فصل پاییز دارای فروش بالایی است و اکثرا مورد پسند خانم ها قرار می گیرد.

 

انواع روسری های پاییزه موجود در بازار دارای قیمت های مختلفی هستند و معمولا ارزان ترین روسری هایی که در بازار وجود دارند روسری هایی هستند که پارچه های مورد استفاده در آن ها درجه دو چینی است همچنین انواع مدل های دیگر از روسری به طور وارداتی وارد بازار می شوند که قیمت آن ها بسیار ارزان است و بیشتر برای ارزان سراها مناسب هستند.

 

نخستین انتخاب روسری رنگ مشکی

در واقع مشکی رنگی است که تمام اکسسوری ها و لباس های رنگی را می توان با آن ست کرد، رنگ مشکی آسان ترین شیک ترین گزینه برای ست کردن به حساب می آید ست کردن شال و روسری رنگی با مانتوی مشکی می تواند ترکیبی بسیار زیبا بسازد.

خرید و قیمت و مشخصات خرید روسری پاییزه | فروشکاه شال و روسری ماژورشال Majeurshawl

 

 

 

روسری پاییزه با طرح پلنگی

روسری های پاییزه با طرح های پلنگی با رنگ هایی مثل مشکی طلایی به راحتی ست می شوند، می توان گفت این مدل از شال و روسری پاییزه در بین خانم ها دارای طرفداران زیادی است در کنار روسری های با طرح پلنگی روسری های پاییزه پلیسه جدید بسیار پرطرفدار و پرفروش است. شال و روسری پاییزی پلیسه با رنگ ها و طرح های بسیار جذابی در بازار به چشم می خورد.

 

جنس روسری های پاییزه

در واقع استفاده از نخ در ساختار پارچه و به خصوص روسری آن را خنک تر می کند و همچنین استفاده از مواد پلاستیکی باعث می شود روسری گرم تر شود، بیشتر روسری های پاییزه در شهرهای خنک و سرد از جنس پلاستیکی است تا بتواند روسری را گرم تر کند و در بیشتر شهرهای گرم جنس روسری پاییزه از نخ است تا روسری خنک تر باشد.

 

برای داشتن پوششی شیک و اندکی رسمی بهتر است از روسری و شال های پاییزه با رنگ های طلایی و مشکی استفاده کنید با از روسری هایی استفاده کنید که در بافت آن ها از الیاف پلاستیکی براق یا ابریشم استفاده شده است. بهترین برندها برای خرید روسری پاییزه برند لورزانو و الکوکو می باشد که دارای بافت های ریز و درشت می باشند و بهترین مدل از شال و روسری های زنانه مخصوص فصل پاییز با قواره های مناسب محسوب می شوند.