خرید شال بافت، گرم

خرید شال بافت | خرید، قیمت و مشخصات انواع شال و روسری گرم پاییزی و زمستانی

خرید شال بافت، گرم

خرید شال بافت

شال بافتنی زنانه با آمدن فصل سرد و زمستانی جایگزین انواع شال و روسری های دم دست خانم ها می شود، شال های بافتنی مث بافتنی های کاموایی ضخیم و کت و کلفت نیستند و دارای بافت نازک می باشند که به خوبی روی سر می ایستند و در عین حال گرمای بسیار خوب هم دارند و به جای شال و کلاه بافتنی می توان از آن ها استفاده کرد.

 

نقش های زیبا بر روی شال بافتنی زنانه که در گذشته مادرها و مادربزرگ ها برای ما با نقش و نگارهای متنوعی می بافتند هیچ گاه از مد نمی افتند و همیشه روی بورس بوده و جدید هستند، نقش های راه راه یا ترکیبی از نقش هایی با الهام از نقش گوزن و طبیعت، نقش گل، دانه های برف و حتی اول اسم از بافتنی های خاص و جذاب به شمار می روند که محبوب بوده و جزء طرح های جدید و زیبا روی شال بافت هستند.

 

شال بافت ساده

برای این که شال بافت برای زمستان تهیه کنید ابتدا دقت داشته باشید که لباس های زمستانی یا لباس خاصی که قصد ست کردن با شال بافت را دارید چه رنگی است، این که حتما شال بافتنی با رنگ لباس ست باشد اشتباه است همین که لباس یا شال یک نقش یا نوار همرنگ داشته باشد برای ایجاد هارمونی و همانگی کافی است.

خرید شال بافت | خرید، قیمت و مشخصات انواع شال و روسری گرم پاییزی و زمستانی

 

 

شال بافت با پالتو مشکی

اگر لباس یا پالتویی که شما استفاده می کنید به رنگ های خنثی( سفید، مشکی، طوسی) است و هیچ نقش و نگاری روی آن وجود ندارد و فقط یک رنگ ثابت است برای انتخاب انواع شال بافتنی گرم شما دیگر محدودیتی ندارید و می توانید از انواع رنگ ها استفاده کنید و شال های بافتنی رنگارنگ را با پالتو مشکی خود ست کرده و استایل جذابی برای خود بسازید.

 

شال بافت ساده با لباس های پر نقش و نگار

اگر لباس گرمی که استفاده می کنید پر از نقش و نگار و رنگارنگ است بهتر است برای ست کردن شال بافتنی زنانه از یک شال ساده و تک رنگ استفاده کنید که با رنگ زمینه لباس هماهنگ باشد، انتخاب یک شال پر نقش و نگار با یک پالتوی پر از نقش معمولا نمی تواند انتخاب جالبی باشد و جذابیتی به همراه نخواهد شد.

 

 

ست کردن شال بافت با بوت و شلوار

برای ست کردن فقط نیاز نیست که شما شال بافت را با پالتو خود ست کنید بلکه می توانید شال را با تمام یا بخشی از رنگ شلوار یا بوت ست کنید در این صورت می توانید ترکیب بسیار زیبایی بسازید و بر زیبایی خود بیفزایید.

 

ترکیب رنگ شال بافت با پالتو

اگر شما از یک پالتو با رنگ روشن و شاد استفاده می کنید برای انتخاب انواع شال بافتنی گرم می توانید از شال و در کنار آن از شلوار و بوت به رنگ های خنثی استفاده کنید و برعکس اگر پالتوی شما رنگ خنثی و سرد دارد بهتر است از شال یا شلواری استفاده کنید که در آن ترکیب رنگ های شاد و گرم وجود دارد در این حالت شما یک ترکیب زمستانی بسیار زیبا را برای خود خواهید ساخت.

خرید شال بافت | خرید، قیمت و مشخصات انواع شال و روسری گرم پاییزی و زمستانی

 

 

 

متریال مدل جدید شال بافت زنانه و دخترانه

علاوه بر گسترش خلاقیت، طراح اطمینان دارد که شال های بافت 2020 از راحت ترین و کاربری ترین متریال درست شده اند. بنابراین اگر از بین مدل های متنوع انواع شال بافتنی گرم یکی از آن ها را انتخاب کنید، با لمس آن احساس بی نقصی خواهید کرد. شال های بافت متناسب با همه نیازهای خانم ها طراحی شده عرض این شال ها به قدری بزرگ است که پوشش سر برای حفاظت از سرما به راحتی امکان پذیر است. طراحان تا حد امکان هرگونه خلاقیتی را در کاکشن های شال بافت به کار برده اند، تا بتوانند شما را با دنیایی بسیار متنوع از آیتم های یونیک آشنا کنند. برای خرید شال بافتنی زنانه مطمئن شوید انتخاب تان با دوام ترین، مطمئن ترین، و کاربردی ترین آیتم است. بنابراین شما بسته به سلیقه خودتان می توانید انتخاب درستی داشته باشید و استایل بسیار جذابی برای خود بسازید.

 

خلاقیت در شال های بافت

در دنیای فشن طراحان طرح ها و ایده های جدیدی را وارد این فضا کرده اند، که انواع این طرح ها دارای طرفداران خاص خود می باشد. به طور مثال استفاده از ترکیب رنگ های بسیار زیبا و متناسب با یکدیگر باعث شده تا این طرح ها جز شیک ترین و محبوب ترین مدل های 2020 باشد که مورد پسند هر خانمی می باشد.

خرید شال بافت | خرید، قیمت و مشخصات انواع شال و روسری گرم پاییزی و زمستانی

 

 

 

شال بافت حاشیه دار

یکی دیگر از ترند های شال های بافت ویژه زمستان حاشیه دار بودن و ریشه دار بودن آن ها است که می تواند در کنار زیبایی، اندکی سرزندگی به استایل شما دهد. برخی از طراحان به انتهای شال ها ریشه را اضافه کرده اند و برخی طرح های دیگری را مورد استفاده قرار داده اند. این مدل ها در بازار وجود دارد و بیشتر برای افرادی است که عاشق دور زدن استانداردها هستند.

 

شال های بافتنی

اگر شما مدتی است که استفاده از انواع شال بافتنی گرم را کنار گذاشته اید بهتر است که دوباره آن ها را مورد استفاده قرار دهید، این مدل شال ها یکی از ترندهای خاص برای هر خانمی است که بیشتر در فصل پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می گیرند و در کنار گرمایی که به فرد می بخشد باعث ساخت استایل جذاب و زیبا می شود استفاده از شال بافتنی زنانه ممکن است انتخابی ساده باشد اما در عین زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد.

نظرات (1)

[…] بستن؛ شال ساده و اسپرت (مقاله شال بافت، و گرم اینجا کلیک […]