خرید شال و کلاه زمستانه

خرید شال و کلاه زمستانه | شال و کلاه چه تاثیری در ظاهر فرد می گذارد؟ | شال و کلاه با کیفیت

خرید شال و کلاه زمستانه

شال و کلاه زمستانه

با فرا رسیدن فصول سرما برای افراد مختلف از جمله خانم ها کاربرد دارد و اکثر آن ها برای گرم نگه داشتن سروصورت خود تمایل به پوشیدن شال و کلاه دارند. بنابراین هر ساله مدل های زیاد و متنوعی از شال و کلاه روانه بازار می شوند تا افراد بتوانند از میان آن ها انتخاب درستی داشته باشند،

 

البته علاوه بر مدل های شال و کلاهی که در بازار وجود دارد می توان به مدل های دستکش دخترانه نیز اشاره کرد. معمولا ست کردن کردن مدل شال و کلاه با یکدیگر می تواند جذابیت و جلوه بسیار زیباتری را به ظاهر فرد بدهد اما شما می تواند هر یک را به تنهایی مورد استفاده قرار دهید.

 

شال و کلاه چه تاثیری در ظاهر فرد می گذارد؟

هنگامی که هوا سرد است در فصول پاییز و زمستان استفاده از شال و کلاه زمستانی بسیار اهمیت دارد چرا که موجب جلوگیری از سرما خوردگی در افراد می شود به غیر از جنبه سلامتی که پوشیدن شال و کلاه دارد می تواند در ظاهر یک فرد نیز بسیار تاثیر گذار باشد البته انتخاب یک شال و کلاه بسیار شیک و خاص این زیبایی را دو چندان خواهد کرد.

خرید شال و کلاه زمستانه | شال و کلاه چه تاثیری در ظاهر فرد می گذارد؟ | شال و کلاه با کیفیت

 

شال و کلاه مردانه

این که اکثر آقایان برای انتخاب شال و کلاه زمستانی به دنبال رنگ های تیره و مشکی می روند راه حل درستی در انتخاب انواع شال و کلاه بافتنی نیست در واقع مردانی که به سبک لباس پوشیدن خود اهمیت خاصی می دهند در انتخاب شال و کلاه هم باید دقت بیشتری را به خرج دهند. افرادی که از شال بافتنی مردانه استفاده می کنند برای ست کردن بهتر است شال به همراه کلاه بافتنی مورد استفاده قرار بگیرد،

 

اما با این حال اکثر مردان ترجیح می دهند شال را به تنهایی استفاده کنند. برای انتخاب شال و کلاه بافتنی مردانه ابتدا باید به همخوانی رنگ کلاه بافت با پوست صورت تان توجه داشته باشید چرا که علاوه بر ست کردن شال و کلاه با لباس های تان ابتدا بهتر است که شال و کلاه با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد تا جذابیت ظاهر شما را دو چندان کند.

 

در فصل سرما با انتخاب درست و مناسب انواع شال و کلاه بافتنی می توانید از سر و صورت خود در برابر سرما محافظت کنید. همچنین یک شال و کلاه زیبا و خاص می تواند هدیه ای مناسب برای عزیزان تان به شمار بیاید. اگر شما فردی هستید که از شال گردن مردانه با طرح های شلوغ و بافت های متنوع استفاده می کنید بهتر است از لباس های ساده استفاده کنید،

خرید شال و کلاه زمستانه | شال و کلاه چه تاثیری در ظاهر فرد می گذارد؟ | شال و کلاه با کیفیت

 

 

اگر بخواهید از یک شال و کلاه زمستانی ساده با لباس های ساده استفاده کنید ظاهر جذابی نخواهید داشت بلکه ظاهر شما را آشفته و شلوغ جلوه می دهد. در انتخاب شال گردن توجه داشته باشید که شال گردن های بزرگ یا حاشیه دار مردانه، بیشتر برای خانم ها مناسب است و برای مردان جوان و پسران مناسب نیست، البته حاشیه کم رنگ و یا همرنگ شال در برخی از مدل های شال گردن مردانه استفاده می شود.

تعیین رنگ پوست برای استفاده از شال و کلاه

در واقع پوست هر انسان زمینه طبیعی دارد که به سه نوع گرم، سرد، خنثی تقسیم می شود برای مشخص شدن زمینه رنگ پوست تان می توانید از روش زیورآلات نقره ای و طلایی استفاده کنید به طور مثال اگر پوست تان با زیورآلات نقره ای دلچسب تر و زیباتر شد زمینه رنگ تان سرد است و اگر با زیورآلات طلایی چهره خودتان را بیشتر می پسندید شما داری زمینه رنگ گرم هستید، و اگر وضعیتی بین این دو وجود داشت شما دارای زمینه رنگ خنثی هستید.

 

برای انتخاب شال و کلاه زمستانی برای زمینه رنگ گرم می توانید از رنگ های داغ و غنی مثل: زرد، قهوه ای شتری، قرمز، نارنجی استفاده کنید. اگر رنگ پوست شما خنثی است برای انتخاب رنگ شال و کلاه می توانید از هر نوع رنگ و طرحی استفاده کنید چرا که در انتخاب رنگ شال و کلاه محدودیتی ندارید و بسته به سلیقه خودتان می توانید در طیف های گرم تا سرد بهره ببرید. اگر شما فردی هستید که رنگ پوست تان سرد است، رنگ های سردتر در طیف رنگ می تواند زیبایی پوست شما را دوچندان کند سعی کنید در انتخاب رنگ شال و کلاه از رنگ هایی مانند: سبز، آبی، بنفش، صورتی استفاده کنید.

خرید شال و کلاه زمستانه | شال و کلاه چه تاثیری در ظاهر فرد می گذارد؟ | شال و کلاه با کیفیت

نکات اصولی در استفاده از شال و کلاه

در هوای سرد پاییز و زمستان استفاده از شال و کلاه جزء نکات اصولی به شمار می رود و در بین لباس های زمستانی وجود شال و کلاه ضروری است چرا که از سروگردن شما در مقابل سرما محافظت می کند اما خرید شال و کلاه زمستانی نیازمند اصول و قواعدی است:

توجه به الیاف شال و کلاه

پیش از این که اقدام به خرید شال و کلاه کنید باید به الیافی که در آن به کار رفته است توجه کنید البته توجه داشته باشید در کجا و در شرایطی قصد استفاده از شال و کلاه را دارید می توان گفت شال و کلاه به دو دسته نازک و ضخیم تقسیم می شوند، در شرایط آب و هوایی معتدل که اندکی سرد است باید از شال و کلاه های نازک استفاده کرد اما در شرایط آب و هوایی که سرمای شدیدی برقرار است بهتر است از شال و کلاه ضخیم استفاده کنید.

 

جذابیت استایل تان را ارتقا دهید

افرادی که علاقمند به دنیای مد و فشن هستند می توانند از شال و کلاه های بافتنی و کشمیری استفاده کنند، همچنین می توانید از شال و کلاه های پشمی هم استفاده کنید اما دقت داشته باشید که موجب حساسیت شما نشود.

 

توجه به اندازه شال گردن

یک شال گردن می تواند در اندازه های مختلفی باشد به صورت معمولی یا بلند. شما می توانید شال گردن های بلند را دور گردن خود بپیچید یا اگر دوست ندارید آن را به طور ساده دور گردن خود بیندازید. بستن شال گردن بسته به سلیقه افراد است اغلب افراد برای جذابیت خود از مدل های متنوعی در بستن شال گردن استفاده می کنند.

نظرات (3)

[…] جذاب ترین اکسسوری های فصل پاییز و زمستان که با انتخاب رنگ و جنس مناسب آن ها می توان استایلی شیک و […]

[…] با استفاده از شال و روسری های خالدار می توان استایل های زمستانی شیکی نیز ایجاد نمود که در عین زیبایی خیلی متفاوت […]

[…] اما خیلی راحت به سرما اجازه ورود می ‌دهند و سر شما یخ می ‌کند. شال گردن نیز یار همیشگی کلاه بوده است و […]