چه شال و روسری به صورت من میاد؟

خرید شال و روسری مناسب فرم صورت - آشنایی با انواع فرم و شکل صورت - ماژورشال majeur

چه شال و روسری به صورت من میاد؟

شال و روسری مناسب فرم صورت جذابیت چهره بانوان را دو چندان می نماید. تنوع شال و روسری ها بسیار بالا است اما باید در انتخاب آن ها دقت نمود و شال یا روسری را انتخاب کرد که متناسب با چهره باشد. شناخت رنگ ها و روانشناسی آن ها و همچنین انواع رنگ چهره سبب می شود که فرد بتواند شال یا روسری جذاب تری انتخاب نماید. اگر می خواهید با بهترین شال و روسری ها که متناسب با فرم صورت تان است بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

  • انتخاب شال و روسری برای صورت های بیضی شکل

در صورتی که شال و روسری مناسب فرم صورت باشد زیبایی چهره را بیشتر نشان خواهد داد. افرادی که دارای صورتی بیضی شکل هستند محدودیت چندانی برای انتخاب شال و روسری ندارند و می توانند انواع مدل شال و روسری را تجربه کنند. افرادی که صورتی کشیده دارند می توانند برای اینکه گونه هایشان بیشتر خود را نشان دهد از هدبند یا دستمال سر در زیر شال یا روسری خود استفاده کنند.

  • انتخاب شال و روسری برای صورت های مستطیلی شکل

عده ای از بانوان دارای صورتی مستطیلی شکل هستند که پیشانی و فک آن ها یک اندازه می باشد. به عبارتی طول صورت آن ها از عرض شان بیشتر خواهد بود. چنین افرادی باید به نحوی شال و روسری را انتخاب و استفاده نمایند که طول صورت کم شود و صورت گرد تر نشان داده گردد. برای صورت های مستطیل شکل شال هایی که از جنس پارچه های نرم و لخت هستند بهترین گزینه ممکن می باشند. علاوه بر این روسری های چهار گوش به همراه هدبند و اکسسوری های تیره رنگ نیز می تواند حالت صورت را گرد تر نشان دهد.

  • انتخاب شال و روسری برای صورت های مثلثی شکل

از مهم ترین ویژگی های افرادی که صورت مثلثی شکل دارند داشتن پیشانی عریض و چانه نوک تیز می باشد. چنین افرادی باید شال و روسری هایی را انتخاب نمایند که عرض پیشانی آن ها کمتر نشان داده شود. به عبارتی باید با شال و روسری را به گونه ای بزنند که گوشه های پیشانی پوشیده شود تا حالت چهره متناسب گردد و تیزی چانه کمتر خود را نشان دهد.

  • انتخاب شال و روسری برای صورت های گرد

شال و روسری مناسب فرم صورت های گرد باید به نحوی انتخاب شود که زیبایی چهره آن ها را دو چندان نمایش دهد. این افراد دارای پیشانی کوتاه و عریض هستند و باید شال و روسری را به نحوی انتخاب نمایند که پیشانی آن ها بلند تر خود را نشان دهد. اگر دارای صورتی گرد هستید و علاقمند هستید که از هدبند یا دستمال سر استفاده کنید نباید آن ها را به نحوی قرار دهید که از ارتفاع پیشانی شما کاسته شود. هدبند های رنگ روشن به همراه شال و روسری های تیره می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای صورت های گرد است. همچنین بهتر است که از تا کردن کناره های شال و روسری بپرهیزند وبه صورت مستطیلی استفاده کنند.

 

شال روسری مناسب فرم صورت
شال روسری مناسب فرم صورت

 

  • انتخاب شال و روسری برای صورت های مربع

معمولا در افرادی که دارای صورت مربعی شکل هستند فک و چانه به صورت چهار گوش می باشد. از این رو این افراد باید شال یا روسری را به نحوی سر کنند و لبه های آن را تا نمایند که صورت آن ها به صورت گرد نشان داده شود. شال هایی که دارای جنس نرم و لخت هستند بهترین گزینه ممکن برای این افراد می باشند، زیرا حالت چهره آن ها را گردتر نشان خواهد داد. این افراد بهتر است که از پوشیدن روسرهای چهار گوش و از پشت بستن آن ها بپرهیزند زیرا فرم صورت آن ها را بیشتر مربع شکل نشان خواهد داد.

  • انتخاب شال و روسری برای صورت های ذوزنقه ای

افراد دارای صورت ای ذوزنقه ای شکل با توجه به حالت صورت شان که عرض پیشانی آن ها کمتر از عرض چانه شان است باید شال وروسری هایی را انتخاب نمایند و به نحوی بپوشند که لبه های فک شان پوشیده شود تا صورت زیبایی خود را بهتر نشان دهد. بانوانی که صورتی ذوزنقه ای شکل دارند می توانند از کلاه یا هدبندهایی به رنگ روشن در زیر شال یا روسری خود استفاده نمایند تا زیبایی خود را بیشتر نشان دهند. علاوه بر این بهتر است که در قسمت شقیقه شال و روسری خود را تا بزنند تا حالت چهره شان جذاب تر باشد.

  • انتخاب شال و روسری برای صورت های ذوزنقه ای بر عکس

عده ای از افراد و به ویژه بانوان هستند که دارای صورتی با حالت ذوزنقه برعکس هستند، این افراد نیز اگر شال و روسری را به درستی و با در نظر گرفتن حالت چهره خود انتخاب نمایند می توانند زیبایی و جذابیت چهره خود را دو چندان نشان دهند. در صورت های ذوزنقه ای برعکس عرض چانه از عرض پیشانی بیشتر است و دقیقا شال و روسری هایی مناسب این افراد می باشد که برعکس صورت های ذوزنقه ای است. به عبارتی کلاه و هدبندهای تیره رنگ به همراه شال و روسری رنگ روشن برای این افراد گزینه مناسب تری می باشد. بانوانی که صورت ذوزنقه ای برعکس دارند باید با استفاده از شال و روسری لبه پیشانی خود را تا حدودی پوشش دهند .

 

انواع فرم و شکل صورت برای انتخاب شال و روسری
انواع فرم و شکل صورت برای انتخاب شال و روسری

 

انواع فرم و شکل صورت

با شناخت حالت صورت راحت تر می توان شال و روسری مناسب فرم صورت را خریداری نمود. استفاده از شال و روسری تنها موجب پوشاندن موهای شما نمی گردد بلکه سبب می شود که جذابیت و زیبایی شما دو چندان شود. صورت افراد می تواند به یکی از اشکال بیضی، دایره، مثلث، گرد و … باشد که با کسب اطلاعات در مورد ویژگی های هر یک از این اشکال هندسی صورت انتخاب شال و روسری راحت تر خواهد بود و فرد می تواند شال یا روسری شیک تری را انتخاب نماید. در میان انواع فرم صورت بانوانی که دارای صورتی بیضی شکل هستند می توانند بیشترین حق انتخاب ممکن را داشته باشند و به راحتی از میان هزاران طرح، مدل و جنس شال و روسری، گزینه مورد پسند خود را انتخاب کنند و استایل خود را زیبا تر نمایند و ظاهری زیبا تر داشته باشند.