تاثیر شال و روسری در مد و فشن

تاثیر شال و روسری در مد و فشن - شال و روسری فشن را از کجا و چجوری بخریم ؟

تاثیر شال و روسری در مد و فشن

انتخاب شال و روسری فشن برای خانم ها اکثرا تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی مثل تنوع در گزینه های انتخابی و شرایطی که فرد در آن قرار دارد می گیرد، همان گونه که انتخاب شال و روسری با کیفیت برای خانم ها دارای اهمیت است انتخاب کردن دستمال جیبی و پوشت برای مردان در مد و فشن تاثیر گذار و مهم است، پس این که هر فردی با تغییراتی که در حوزه مد و فشن مطابق با ترند روز ایجاد می کند امری طبیعی است، در ادامه مطلب با در نظر گیری این موضوعات به شما خواهیم گفت چه فاکتورهایی در انتخاب های شما تاثیر گذار هستند و شال و روسری در حوزه مد و فشن جایگاه بسیار مهمی دارد.

 

مدنظر قرار دادن مد و فشن

زنان و دختران نسبت به جزئیات حساسیت بالایی دارند، به گونه ای که انتخاب شال و روسری فشن برای آن ها گزینه مهمی به شمار می رود، عوامل دیگری به غیر از شال و روسری در حوزه مد و فشن مهم است مانند مانتو و شلوار و یا سبک آرایش.. اما اگر فردی قصد دارد سلیقه و نوع پوشش خود را به نمایش بگذارد از شال و روسری استفاده می کند که در این حوزه امر بسیار مهمی است، به طور کلی می توان گفت در بحث مد و فشن  زنانه گزینه های متنوعی وجود دارند که تابع سلیقه و ترند روز می باشند، البته در سطح بازار برندهای متنوعی وجود دارند که می توانند در گزینه های انتخابی افراد بسیار اثر گذار باشند.

شال و روسری فشن
شال و روسری در دنیای مد

 

نکات مهم در زمان خرید شال و روسری

شال و روسری فشن از جمله مواردی است که افراد در زمان خرید باید برخی نکات را رعایت کنند تا بتوانند در این زمینه انتخاب های خوب و درستی داشته باشند، ابتدا جنس شال و روسری که انتخاب کرده اید را مورد بررسی قرار دهید و به عنوان نکته مهم در خرید شال و روسری به آن اهمیت ویژه ای بدهید، شال و روسری در مد و فشن دارای انواع مختلفی می باشد که شامل حریر، نخی، ابریشم و ساتن است هر کدام از این ها دارای ویژگی های خاص خود هستند که بابد تمامی موارد را در زمان خرید مورد توجه قرار داد و بر اساس نیاز خرید کرد.

ارزان بودن شال و روسری

در برخی مواقع شرایطی پیش می آید که شما کمان می کنید اجناس ارزان قیمت در دسته بندی با کیفیت ها قرار می گیرند اما باید بدانید این باوری کاملا اشتباه است و تنها چیزی که نصیب شما می شود یک محصول بی کیفیت و نامرغوب است، هنگامی که برای خرید به سراغ شال و روسری ارزان می روید باید بدانید که مواد اولیه که در تولید شال و روسری به کار رفته بی کیفیت بوده است حال شما می توانید بودجه کمتری هزینه کنید و جنسی ارزان خریداری کنید و یا اندکی بیشتر هزینه کنید و شال و روسری بسیار با کیفیتی را خریداری کنید، تصمیم با خود شماست!.

شال و روسری ارزان
شال و روسری ارزان

 

 

 

برندها و تاثیرات شان

در شال و روسری فشن برای خانم ها یکی از فاکتورهای مهم و اثر گذار برند شال و روسری می باشد، شال و روسری در مد و فشن توانسته با طرح های خاص خود مخاطبین زیادی را به خود جذب کند، شال و روسری ها در سبک های مختلف تولید و روانه بازار می شوند، شما می توانید مطابق با سلیقه خود محصولاتی که روانه بازار شده است را خریداری کنید، برند معروفی که در میان ایرانیان توانسته است مخاطبین زیادی را به خود جذب کند برند آدور می باشد این برند محصولات منحصر به فردی را برای طرفداران خود عرضه کرده است.

 

نحوه هماهنگی و اجرای آن با لباس

به یاد داشته باشید که در مبحث مد و فشن و در برخی موارد از خرید لباس برند و ترند فاصله کمی می گیرد، و بیشتر نحوه لباس پوشیدن نمایش داده می شود به طور مثال؛ شما در وب سایت های مختلفی به دنبال این هستید که به چه سبکی لباس بپوشید و یا به دنبال این هستید که روسری خودتان را به چه مدلی ببندید و سبک های آن را دنبال می کنید، این جستجوها به شما کمک می کند تا لباس ها و پوشش خودتان را طوری که دلخواه تان است اجرا کنید.

خرید شال و روسری برند و مارک دار
خرید شال و روسری برند و مارک دار

 

از کجا و چجوری بخریم؟

معمولا در بحث مد و فشن این فروشندگان هستند که کمتر مورد توجه قرار می گیرند، البته بدانید که آن ها به عنوان یک مشاور می توانند در کنار شما باشند و کمک زیادی به شما کنند خرید اینترنتی شال و روسری این امکان را برای شما فراهم می کند تا قبل از انجام خرید درباره محصول مورد نظر خود مطالعاتی داشته باشید و در آخر انتخابی باب میل خود داشته باشید، اگر قصد دارید شال و روسری به فردی هدیه دهید می توانید طرح و سبک زیبایی را بپسندید چرا که شال و روسری دارای انواع مختلفی می باشد.

 

استایل های بهاره مانتو و شال و روسری در 2021

از آنجایی که تمام بانوان کشور ایران، از شال و روسری و انواع مانتوها برای استایل های خارج از خانه خود استفاده می کنند، باید برای شال و روسری فشن مطابق به مد روز عمل کنند. سال 2021، سالی متفاوت از تمام سال ها بود و صنعت مد در آن  تغییر بسیاری کرد.

البته این موضوع را از قلم نیاندازیم که شرکت های بزرگی که در تغییر مد دخیل هستند، امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، از رنگ ها و استایل هایی استفاده کردند که کمی انگیزه بخش باشد.

مثلا در طراحی شال و روسری مد 2021، از مدل ها و طرح هایی استفاده شده تا شادی مردم و عموم را افزایش دهد و بتواند کمی آرامبخش روزهای کرونایی باشد.

 

شال و روسری فشن 2021 - مد و استایل های فشن سال 2021 - مجله و فروشگاه ماژورشال
شال و روسری فشن 2021 – مد و استایل های فشن سال 2021 – مجله و فروشگاه ماژورشال

 

استایل های مانتو بهاره سال 2021

همیشه مدها بر اساس سال میلادی تعیین می شوند و به بقیه کشورها هم سرایت می کنند. به عنوان مثال شرکت ورساچه در سال 2021 مدل ها و طرح های خود را نسبت به رنگ تعیین شده ارائه می دهد.

از آنجایی که ما ایرانیان همیشه برای بهار مد را اعمال می کنیم و طراحان هم برای عید و بهار طبق مد و ترند طراحی می کنند، می توان گفت که در فصل بهار، مد اصلی کشور شروع می شود و همه از آن پیروی می کنند.

مثلا امسال که رنگ خاکستری و زرد برای سال 2021 مد بود، هیچکس از بعد از تحویل سال میلادی به دنبال ترندها و رنگ سال نبود‌. همه در تکاپو بودند تا برای فصل بهار و عید، تیپ و استایلی مشابه به رنگ سال داشته باشند‌.

مانتوهای بهاره ای که هرسال طراحی می شوند هم از همین قانون پیروی می کنند و نسبت به طرح هایی که شرکت های بزرگ از طریق شال و روسری فشن و یا انوع پارچه ها، ارائه می کنند؛ مانتو ها را می دوزند.

 

استایل های مانتو بهاره سال 2021
استایل های مانتو بهاره سال 2021

 

همان طور که گفتیم ترند امسال رنگ خاکستری و زرد می باشد و مدل های به شدت ساده و نچرال مد شده است. از این رو که ترند امسال ساده و طبیعیست، می توان گفت که صنعت مد تغییر بسیاری کرده  درست کردن استایل هم ساده تر شده است.

مانتوهای بهاره امسال، پارچه ها و طرح های متفاوت اما ساده ای هستند.  اگر بخواهیم نگاهی کلی به مد امسال بیاندازیم، می توانیم مشاهده کنیم که مول مانتوها کاملا ساده است و معمولا پارچه های آن ها شلوغ است.

کت و شلوارها که از قدیم هم وجود داشتند و به شدت یک استایل کژوال شیک و رسمی هستند، امسال بیشتر از بقیه سال ها به چشم می آیند و مانتوهایی تماما ساده، با آستین های طرح دار، در بازار رواج یافته اند.

شال و روسری بهاره مد 2021

شال و روسری مد 2021, با بقیه سال ها تفاوتی ندارد و فقط رنگ آن ها متفاوت است. البته هرسال بهار، رنگ های شاد و طرح های گل گلی ترند است. چون بهار فصلی است که رنگ ها تازه هستند و طبیعیت هم تازه می شود.

از آنجایی هم که مد و فشن از طبیعیت الهام می گیرند، می توان گفت بهار فصل رنگ ها است. حال اگر بخواهید طبق مد سال پیش بروید، می توانید شال هایی را انتخاب کنید که به پارچه های بهار مشهور اند.  مثلا برخی از این پارچه ها که معمولا برای شال و روسری بهاره استفاده می شوند عبارت اند از:

 

شال و روسری نخی بهاره
شال و روسری نخی بهاره

 

پارچه نخی

پارچه های نخی، همیشه در صنعت شال و روسری فشن، انواع مانتوها و حتی شلوارها، فعالیت داشته داشته اند. پارچه های نخی، علاوه بر این که بسیار خنک هستند، طرح های بسیار زیبا و متنوع هم دارند.

پارچه های نخی، بهترین گزینه به عنوان شال و روسری هستند، زیرا اصلا از روی سر نمی افتند و روی سر هم جلوه خود را خوب حفظ می کنند.

البته پارچه های نخی هم به تنهایی انواع مختلفی دارند که مشهور ترین آن ها که بیشتر در تولید شال و روسری بکار می رود و امسال هم از آن جنس زیاد دیده می شود، پارچه های نخی ابریشمی می باشد. این نخ ها کیفیت بسیار خوبی دارند و شال و روسری هایی  از آن ها تولید می شود، بسیار زیبا و با کیفیت هستند.

 

شال و روسری ساتن بهاره فشن
شال و روسری ساتن بهاره فشن

 

پارچه  ساتن

پارچه های ساتن، یکی دیگر از پارچه هایی هستند که به شدت در انواع شال و روسری مد 2021 دیده می شوند. این پارچه ها علاوه بر این که زیبایی منحصر به فردی دارند، به شدت برای فصل بهار مناسب هستند و با هر استایل و تیپی هم ست می شوند.

روسری های ساتن، کیفیت خوبی دارند و برای کسانی که قصد دارند از استایل های کژوال استفاده کنند، ساتن ها بهترین گزینه اند.

ساتن ها پارچه هایی هستند که اکثر شرکت های مشهور صنعت مد، از آن استفاده می کنند. مثلا از برخی پارچه های ساتن، شال و روسری، برخی دستنبد و حتی کش مو درست می کنند. ساتن ها در اندازه، رنگ و مدل های متنوع در بازار وجود دارند و یک گزینه بسیار مناسب برای فصل بهار و انواع شال و روسری برند هستند.

 

نحوه ست کردن رنگ ها و مدل ها مانتو بهاره با انواع شال و روسری

هرچه مد پیشرفت می کند، خیلی از قوانین هم شکسته می شوند. مثلا سال گذشته آرایش های غلیظ و تیپ های رنگ رنگی و شلوغ مد بود. اما امسال همه توجهات بر روی پوست سالم و بدون آرایش و استایل های کژوال و ساده  است.

از این رو، افرادی که قصد ست کردن انواع مانتوهای بهاره با شال و روسری ها را دارند، می توانند مانتوهای شلوغ را با شال و روسری هایی ست کنند که طرح هایی ساده دارند‌. به عنوان مثال مانتویی که هم طرح پیچیده ای دارد و هم پارچه آن هم گل دار است را نمی توان با انواع شال و روسری برند شلوغ ست کرد.

 

نحوه ست کردن رنگ ها و مدل ها مانتو بهاره با انواع شال و روسری
نحوه ست کردن رنگ ها و مدل ها مانتو بهاره با انواع شال و روسری

 

برای رعایت کردن قوانین استایل، همیشه به یاد داشته باشید که، متضادها را کنار هم قرار دهید تا افرادی که شما را می بیند خسته نشوند. البته این قوانین فقط برای پارچه ها و طرح ها صدق می کند، و برای رنگ هیچ قوانینی وجود ندارد.

مثلا می توانید خاکستری را با زرد، قرمز و… ست کنید یا حتی بنفش را با رنگ های روشن مثل زرد و… ترکیب کنید. در مخلوط کردن رنگ ها توجه داشته باشید که رنگ ها با یکدیگر همخوانی داشته باشند و چشم را خسته نکنند.

برای درست ست کردن می توانید مانتوی خود را شلوغ انتخاب کنید و با شلوار و روسری ساده، آن را ترکیب کنید یا برعکس، روسری و شلوار را شلوغ انتخاب کنید و مانتو، کیف و کفش را ساده؛ البته اکثرا شال و روسری مد 2021 هم ساده هستند و طرح های شلوغ کمتر دیده شده اند.

از این که تا انتها با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم.

 

نقش شال و روسری در مد و فشن
نقش شال و روسری در مد و فشن

 

نقش شال و روسری در مد و فشن

معمولا اغلب زنان و دختران در مورد انتخاب پوشش خود؛ حساسیت بالایی به خرج می دهند و شیک پوش بودن برای شان، بسیار اهمیت دارد.

از این رو می توان گفت که شال و روسری در حوزه مد و فشن؛ نقش ‌بسیار پر رنگی دارند و هر خانم خوش سلیقه، باید در انتخاب آن ها نکات مهمی را در نظر بگیرد.

برخی از بانوان مواردی مانند؛ انتخاب مانتو، شلوار، کفش و سبک آرایش را در حوزه فشن و مد به عنوان اصلی ترین فاکتور در نظر می گیرند، در حالی که شال و روسری در یک استایل جذاب بسیار تأثیر می گذارند و در اولویت قرار دارند.

از این رو بهتر است با توجه به سلیقه شخصی تان؛ از شال ها و روسری های مناسب با هر فصل، برای تکمیل کردن استایل تان استفاده کنید. در واقع می توان گفت که همه افراد به نوعی به فشن و مد علاقه دارند و بیشتر از همه؛ نوجوانان و جوانان تمایل دارند که در این زمینه فعالیت کنند و به دنبال آن هستند.

چند نکته مهم که بهتر است در هنگام خرید شال و روسری در نظر داشته باشید

  • توصیه می شود قبل از خرید شال و روسری فشن؛ جنس آن را مورد بررسی قرار دهید و تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود تهیه کنید.
  • معمولا انواع شال و روسری ها به صورت جنس؛ ساتن، پشمی، حریر، نخی و ابریشم تولید می شوند و بهتر است با توجه به فصل های مختلف، آن ها را انتخاب کنید.
  • شال و روسری تان را با توجه به استایل مورد نظر تان انتخاب کنید.
  • از رنگ هایی استفاده کنید که به صورت تان بی آید.
  • به طراحی و چاپ روی شال و روسری توجه کنید
  • کیفیت کار را در نظر بگیرید و از خرید اجناس بی کیفیت، خودداری نمایید.
  • اگر شال و روسری خود را از فروشگاه های آنلاین می خرید؛ حتما دقت کنید که همان برند تولید کننده باشد و اجناس تقلبی برای تان ارسال نکنند.
  • یکی دیگر از نکات مهمی که در حین خرید شال و روسری بهتر است به آن توجه کنید؛ اندازه و سایز آن ها است. زیرا شال و روسری ها نیز در سایزهای مختلفی وجود دارند و با توجه به سایزشان؛ در موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین قابل ذکر است؛ هر چه قدر سایز روسری و یا شال بزرگ تر باشد، بهتر و راحت تر است اما توصیه می شود در فصل های گرم سال، از آن ها استفاده نکنید.

 

 

نحوه هماهنگ کردن شال و روسری با انواع لباس ها

در نظر داشته باشید که بحث مد شال و روسری؛ گاهی اوقات برای برخی افراد خیلی پیچیده می شود و نمی توانند یک گزینه مناسب را برای خود انتخاب کنند.

در حالی که این امر؛ آن قدر ها هم مشکل نیست و با در نظر گرفتن چند نکته ساده؛ می‌ توانید به راحتی شال و روسری تان را با انواع لباس ها هماهنگ کنید‌.

برای این کار می توانید از مدل های جدید شال و روسری که هم رنگ؛ مانتو، کیف و یا کفش تان است، استفاده کنید. همان طور که می دانید؛ سبک های مختلفی از نحوه پوشیدن لباس و مدل بستن شال و روسری وجود دارد که می توانید در سایت های مختلف، آن ها را مشاهده کنید و از آن ها بهره بگیرید.

 

برندهای شال و روسری فشن
برندهای شال و روسری فشن

 

اهمیت برند ها در انتخاب شال و روسری

بی شک برند های معروف در زمینه مد شال و روسری؛ نقش بسزایی دارند و به عنوان یکی از اصلی ترین فاکتورها در زمینه مد شناخته می شوند. البته علاقه افراد به یک برند خاص نیز در این مسئله؛ بسیار‌ تأثیر گذار است.

معمولا خرید سال و روسری برند؛ برای اکثر خانم ها در اولویت قرار دارد و ترجیح می دهند که استایل خود را با خرید یک شال و یا روسری برند، تکمیل کنند.

از خرید شال و روسری های ارزان بپرهیزید

افرادی که قصد دارند شال و روسری فشن را برای بخرند و از مد پیروی کنند؛ بهتر است به دنبال اجناس ارزان قیمت و بی کیفیت نروند.

زیرا معمولا اجناسی که قیمت شان پایین است؛ مرغوب نیستند و زیبایی چندانی ندارند. در نظر داشته باشید که انتخاب یک شال و روسری ارزان قیمت؛ صرفاً برای کاهش هزینه ها است و نمی توانید از آن در هر مکانی استفاده کنید.

فراموش نکنید که در حوزه فشن و مد؛ راهنمایی و مشورت فروشنده نیز جهت انتخاب یک گزینه عالی، بسیار مؤثر است و می تواند جدیدترین و مناسب ترین کارهای خود را به شما معرفی کند.‌

همچنین بهتر است در هر شرایطی؛ شال و روسری فشن را با شناخت کافی و کامل انتخاب کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید و بهترین استفاده را از انتخاب تان ببرید.

همان طور که می دانید؛ پر کاربرد ترین و رایج ترین پوشش سر برای خانم ها در ایران و یا برخی دیگر از کشور ها؛ شال و روسری است. از این رو خانم ها هر ساله، تعداد زیادی شال و روسری را خریداری می کنند و همین امر موجب شده است فروش بالایی داشته باشد و فروشندگان در این زمینه؛ سود زیادی کنند.

ممنون از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید؛ امیدواریم موارد ذکر شده به اندازه کافی برای تان مفید باشد و بتوانید با توجه به آن ها، بهترین شال و روسری فشن را برای خود تهیه کنید.

 

 

نظرات (1)

[…] 2021 همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ شال و روسری فشن به رنگ های پاستلی هستند که معمولا برای استایل های […]