جدیدترین مدل های بستن شال و روسری

جدیدترین مدل های شال و روسری همراه راهنمایی متنی، عکس و فیلم در ماژورشال Majeurshawl

جدیدترین مدل های بستن شال و روسری

انواع مدل بستن شال و روسری امروزه در بانوان حجاب، یکی از مهم ترین قسمت های مد و فشن شده است و تا بتواند تعداد افراد بسیاری را به سمت خود جذب می کند، یکی از عناصر اصلی در این نوع پوشش، استفاده از پوشش مناسب برای موهای بانوان یا همان شال و روسری می باشد، که امروزه در میان افراد دارای طرفداران بسیار زیادی است در ادامه با چندین انواع مدل بستن شال و روسری آشنا خواهید شد.

 

 

مدل بستن؛ شال با یک طرف آزاد ( برای دیدن انواع روسری اینجا کلیک کنید)

انواع مدل بستن شال و روسری کار بسیار ساده ای است، و البته زمان زیادی از شما نخواهد گرفت، در ابتدای کار شال را تقسیم به دو قسمت کنید، یک سمت شال باید از قسمت دیگر آن بلندتر باشد، به کمک سنجاق شال را محکم کنید و سمتی که بلندتر است را به دورسر بچرخانید و مرتب و محکم ببندید.

مدل بستن؛ شال سریع

در راهنمای بستن شال و روسری، آموزش بستن شال و روسری، برای بستن شال و روسری به این روش زمان زیادی لازم ندارید و انجام این کار بسیار سریع انجام می گیرد، در ابتدا شال را به دو بخش غیر مساوی تقسیم کنید، با استفاده از سنجاق در زیر چانه محکم کنید، حالا قسمتی از شال که بلندتر است را به پشت سر بیاورید و محکم کنید.

جدیدترین مدل های شال و روسری همراه راهنمایی متنی، عکس و فیلم در ماژورشال Majeurshawl
مدل های بستن شال و روسری

 

مدل بستن؛ شال با سنجاق سر

در این از انواع مدل بستن شال و روسری،بعد از سر کردن از پشت به هم مثل یک طناب یک دور تاب دهید، در مرحله بعد یکی از رشته های تابیده را نیز در بالای سرتان بپیچید و به کمک سنجاق محکم کنید، حال رشته ای را که باقی مانده، را از چانه عبور داده و ببندید، به وسیله سنجاق یا گل سر می توانید جلوه و زیبایی این نوع بستن شال را بیشتر کنید.

 

 

مدل بستن؛ شال دخترانه

در ابتدای کار راهنمای بستن شال و روسری، آموزش بستن شال و روسری شال را به دو بخش بزرگ تر وکوچک تر به شکل ساده سر کنید و در کنار گوش هر دو بخش را محکم کنید، حالا قسمتی از شال را که بلندتر است  از پشت گردن به سمت زیر طرف مخالف ببرید و با وسط قسمت کوچک تر را با قسمتی که بلندتر است گره بزنید، بعد از این قسمت بلندتر را مجدد به سمت اول خود بازگردانید، از قسمت زیر چانه باقی قسمت بلندتر را عبور داده و محکم کنید.

جدیدترین مدل های شال و روسری همراه راهنمایی متنی، عکس و فیلم در ماژورشال Majeurshawl
مدل های بستن شال و روسری

 

مدل بستن؛ شال ساده مجلسی (برای دیدن انواع شال مجلسی اینجا کلیک کنید)

ابتدا شال را به طور ساده سر کنید و یکی از قسمت های شال را در کنار گوش تان محکم کنید، وسمت دیگر آن را در زیر چانه محکم کنید، بعد از آن قسمتی را که باقی مانده را در زیر چانه محکم کرده اید را به پشت گردن ببرید و از سمت دیگر شانه به جلو آورده و محکم کنید.

 

مدل بستن؛ شال ساده و اسپرت (مقاله شال بافت، و گرم اینجا کلیک کنید)

در این مدل نیز شال را ابتدا سرتان کنید و دو قسمت شال را به طور غیر مساوی تقسیم کنید، بعد از آن شال را در زیر چانه محکم کنید، و لایه کوچک تر را به پشت سرتان منتقل کنید، سپس باقی مانده را نیز در همان جهت به پشت سرتان انتقال دهید و با استفاده از گیره و سنجاق محکم کنید.

 

 

مدل بستن؛ شال ساده و مجلسی (برای دیدن انواع شال مجلسی اینجا کلیک کنید)

این مدل نیز وقت زیادی نمی گیرد و بسیار راحت است، ابتدا شال را به صورت غیر مساوی و به قسمت بزرگ تر و کوچک تر تقسیم کرده، قسمت کوچک تر آن را در زیر چانه محکم کنید و قسمتی از آن را که بزرگ تر است با چرخش آن به دور کردن ادامه داده و سپس در زیر لایه های قبلی محکم کنید.

جدیدترین مدل های شال و روسری همراه راهنمایی متنی، عکس و فیلم در ماژورشال Majeurshawl
مدل های بستن شال و روسری

 

مدل بستن؛ شال با گره

مانند مواردی که گفته شد شال را ساده سر کنید و محکم ببندید، با استفاده از سنجاق دو قسمت میانی شال را به یک دیگر وصل کنید، بعد از آن قسمتی را که وصل کرده اید به پشت گردن خود انتقال دهید. مدل بستن شال تان بسته شد به همین راحتی! می توانید به کمک گیره های تزئینی قسمت های جلو شال را به هم متصل کنید یا این که شال را به همین شکل نگه دارید.

 

مدل بستن؛ شال ساده ( برای دیدن انواع شال اینجا کلیک کنید)

این روش یکی از ساده ترین مدل های بستن شال می باشد در این مورد نیز مانند موارد قبلی در ابتدای کار شال را به طور ساده سر کنید و در بالای سرتان محکم کنید، هر دو قسمت شال را به یک سمت آورده  حال با فاصله آن را از زیر چانه تان عبور دهید و بر روی سر بگذارید، مجدد آن را محکم کنید، سپس در مرحله آخر می توانید مابقی شال را یک گره تزئینی بزنید.

نظرات (1)

[…] اتاق شما می بخشد. با انجام این ترفند ها و طریقه نگهداری شال و روسری به صورت صحیح، می توانید عمر آن ها را تا حدودی […]