راه تشخیص کیفیت شال و روسری

راهنمای تشخیص کیفیت شال و روسری - فروشگاه و وبلاگ شال و ورسری ماژورشال Majeur

راه تشخیص کیفیت شال و روسری

بانوان ایرانی در زمان خرید شال و روسری با کیفیت روی جنس و مرغوبیت آن دقت بسیار زیادی می کنند که با کیفیت باشد و در عین حال ماندگاری بالایی نیز داشته باشد، به همین علت اکثر خانم ها به دنبال شال و روسری مارک دار می گردند، در حال حاضر برندهای تقلبی افزایش زیادی داشته اند و به سادگی نمی توان اجناس اصل را از تقلبی تشخیص داد، علاوه بر این برخی از فروشندگان اقدام به فروختن اجناس تقلبی به جای اجناس اصلی می کنند.

که مردم نا آگاه در بازار از این موضوع بی اطلاع هستند و در نگاه اول شاید شما متوجه این موضوع نشوید؛ اما بعد از این که مدت زمان کوتاهی از استفاده می گذرد تازه عیب و ایرادهای آن برای شما نمایان می شود، در ابتدا جنس تقلبی را تشخیص دادن شاید کار راحتی نباشد اما شما می توانید چند نکته ساده را رعایت کنید که به راحتی اجناس مارک دار را از برندهای تقلبی تشخیص خواهید داد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در بدو ورود به داخل مغازه شال و روسری نمی توانید جنس اصل را از تقلبی تشخیص دهید خواندن این مقاله برای تان خالی از لطف نخواهد بود.

برند شال و روسری (مارک)

در حال حاضر مرغوبیت کالا برای افراد از اهمیت خاصی برخوردار است، و بیشتر افراد سراغ کالاها و خدماتی می روند که با یک نام تجاری خاص شناخته می شود، اما نا گفته نماند که هر نام تجاری برند نیست.

شال و روسری برند و مارک دار
شال و روسری برند و مارک دار

برای این که یک نام تجاری به برند تبدیل شود چندین سال زمان لازم است، در این میان صاحب محصول و خدمات باید محصولاتی با کیفیت بالا و با ویژگی فوق العاده به مشتریان خود عرضه کند و در این حوزه حضوری فعال داشته باشد، بعد از گذشت چندین سال تازه می تواند به جایی برسد که اعتبار محصولش به یک برند تبدیل گردد، تولیدات شال و روسری با کیفیت هم از این قائده مستثنی نیست و برای این که برند شال و روسری مورد نظر فراموش نشود باید هرروز کیفیت و مرغوبیت خدمات و کالاهای ارائه شده افزایش داشته باشد، و روز به روز طرح ها و رنگ های متنوع و شیک به بازار عرضه شود، بدین گونه طرح های جذاب، با کیفیت و نو خانم ها را شگفت زده خواهد کرد.

خرید از فروشگاه های معتبر

اگر می خواهید شال و روسری با کیفیت را خریداری کنید باید توجه داشته باشید که شال و روسری خودتان را از پاساژها و فروشگاه های معتبر خریداری کنید، البته برخی محدودیت ها وجود دارد که برندهای کمی در تهران یا برخی شهرستان ها فعالیت دارند، اما اگر هدف شما خریدن یک شال و روسری با کیفیت و مرغوب است بهتر است از مراکز خرید معتبر این اجناس را خریداری کنید.

شناسنامه شال و روسری را مشاهده کنید

در کنار شال و روسری مارک دار و برند دفترچه ای چهار صفحه ای دوخته شده است که نوشته های آن بسیار ریز است، در این این دفترچه شناسنامه کالا به حساب می آید، این دفترچه برای تمام کالاها وجود ندارد و تنها کالاهایی که دارای برند معتبری هستند این شناسنامه را دارند، در داخل این دفترچه مواردی از قبیل؛ مشخصات شال و روسری، قیمت کالا، نحوه شستشو و دیگر موارد درج شده است.

نحوه تشخیص کیفیت شال و روسری
نحوه تشخیص کیفیت شال و روسری

اگر شال و یا روسری یا هر کالا دیگری این شناسنامه را نداشته باشد باید به اصل بودن آن شک کرد. از طرفی اکثر برندهای معتبر شال و روسری مارک دار دارای سایت اینترنتی هستند که به راحتی مواردی را می توان در آن چک کرد و به اصل بودن آن پی برد، اگر شال و روسری که خریداری کرده اید در سایت کد نداشته باشد قطعا جنسی تقلبی است!.

قواره شال و روسری

معمولا برای خانم هرچه قواره روسری بزرگ تر باشد راحت تر هستند، البته تا جایی که بزرگی آن برای فصول گرم سال دردسر ساز نشود، به طور کلی روسری های استاندارد در اندازهای۹۰ سانتی و شال ها در اندازه های ۶۰-۷۰ سانتی با عرض ۱۸۰ سانت می باشد اما بهتر است شالی را که خریداری می کنید عرضی تقریبا ۸۰ تا ۱ متر داشته باشد و روسری ها برای گره خوردن و پوشاندن گردن تقریبا۱۰۰تا ۱۱۰ سانتی باشد، به طور کلی قواره شال و روسری با کیفیت برای هر فرد سلیقه ای است، نکات دیگری که برای شال و روسری بابد مدنظر قرار دهید عدم نیاز به مرتب کردن مداوم سرنخوردن و راحت بودن است، نکته ای که شما در زمان انتخاب شال و روسری باید به آن توجه کنید این است که روسری کاملا روی سر شما راحت باشد و سر نخورد.

خرید شال و روسری با کیفیت
خرید شال و روسری با کیفیت

داشتن رسید شال و روسری

زمانی که شما شال و روسری تان را از برندهای معتبر می خرید قطعا رسیدی به شما تعلق خواهد گرفت، ممکن است کالایی را که شما خریداری کرده اید ایراداتی از قبیل نخ کش شدن یا زیاد ماندن زیر نور آفتاب را داشته باشد و شما بخواهید آن را تعویض کنید در این صورت شما باید رسید را به همراه خود داشته باشید تا بتوانید شال و روسری را تعویض کنید، اگر از شهری که شال و روسری تان را خریده اید دور باشید، می توانید از نمایندگی های معتبر در شهر خودتان برای تعویض استفاده کنید تنها نکته مهم این است که رسید را دور نینداخته باشید.

سخن پایانی

برای بانوان ایرانی هزینه ای که صرف کالای خریداری شده می کنند اهمیت زیادی دارد، به گونه ای که می خواهند در قبال هزینه پرداختی کالای با کیفیتی را بدست آورند در این حالت مرغوبیت و کیفیت شال و روسری نکته بسیار مهمی می باشد، شال و روسری از جمله مواردی است که شما می توانید به همسر یا مادر خود هدیه دهید البته هنگام خرید باید حواستان باشد که وسواس زیادی به خرج دهید تا یک برند معتبر و با کیفیت را خریداری کنید که علاوه بر کیفیت ماندگاری بالایی نیز داشته باشد البته در نظر داشته باشید فردی که می خواهید برای او شال و روسری بخرید به کدام یک علاقه بیشتری دارد، نکاتی از قبیل قواره بزرگ، راحتی و سر نخوردن را مد نظر قرار دهید.

نظرات (2)

[…] هر ساله روسری و شال های شیک و جدیدی از بهترین و با کیفیت ترین پارچه ها متناسب با فصل تولید و در سراسر جهان و به […]

[…] از معایب خرید اینترنتی این است که احتمال دارد رنگ و کیفیت شال و روسری که عکس آن در سایت قرار داده شده است با محصولی که به دست […]