رنگ های شال و روسری در فصل پاییز و زمستان

رنگ های شال و روسری در فصل پاییز و زمستان - خرید شال و روسری زمستانه - ماژورشال

رنگ های شال و روسری در فصل پاییز و زمستان

از جذاب ترین اکسسوری های فصل پاییز و زمستان که با انتخاب رنگ و جنس مناسب آن ها می توان استایلی شیک و زیبا را تجربه نمود شال و روسری زمستانه است. در این فصول شال و روسری های گرم و بافت متنوعی وجود دارد که هر یک دارای زیبایی خاصی هستند که متناسب با سایر لباس های انتخابی می توان استفاده نمود. برخی از رنگ ها در پاییز و زمستان دارای طرفداران بیشتری هستند و با انتخاب آن ها برای شال و روسری و یا پالتو و … می توان جذابیت خود را دو چندان نمود. با ما همراه باشید تا با بهترین رنگ های شال و روسری در فصل پاییز و زمستان بیشتر آشنا شوید.

چگونه یک شال یا روسری زیبا و زمستانی مناسب انتخاب کنیم؟

در انتخاب شال وروسری زمستانه باید به مواردی توجه نمود تا بتوان گزینه مناسبی را انتخاب کرد. از مهم ترین مواردی که باید به آن ها دقت نمود جنس، سایز و طرح و رنگ روسری است. معمولا شال یا روسری هایی که از جنس نخی، ابریشم های توییل و پشمی هستند برای فصل پاییز و زمستان مناسب تر می باشند. علاوه بر این سایز شال یا روسری نیز بسیار اهمیت دارد و در این فصول روسری و شال های بزرگ طرفداران بیشتری پیدا می کنند، زیرا می توان با استفاده از آن ها استایلی خاص و شیک را تجربه نمود.

برای بانوان به روز و شیک بودن همیشه بسیار اهمیت دارد و دوست دارند استایلی داشتنه باشند که تحسین برانگیز باشد. یکی از ترفندهای داشتن استایلی مدرن و شیک توجه به رنگ پوست و فصل سال و انتخاب رنگ های لباس متناسب با آن می باشد. معمولا در فصول سرد سال رنگ های گرم و اصلی جذابیت بیشتری دارد و شال و روسری های ساده و طرح داری از این دسته از محبوبیت بیشتری برخوردار است. از بهترین رنگ های شال و روسری در پاییز و زمستان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

شال و روسری های نارنجی رنگ

در میان شال و روسری زمستانه رنگ نارنجی بسیار محبوب است و یادآور پاییز می باشد. این رنگ بسیار پر شور و هیجان است و به راحتی می توان آن را با سایر رنگ ها ترکیب و ست نمود. البته در انتخاب طیف رنگ نارنجی به رنگ پوست نیز باید توجه کرد. افرادی که دارای پوست سرد هستند باید رنگ نارنجی تیره و افراد دارای پوست گندمی و تیره بهتر است که رنگ نارنجی روشن تر را انتخاب نمایند. ترکیب رنگ نارنجی تیره با پالتوهایی به رنگ شتری و یا کرم می تواند بسیار زیبا و خاص باشد.

رنگ های شال و روسری در فصل پاییز و زمستان
رنگ های شال و روسری در فصل پاییز و زمستان

 

شال و روسری های قرمز رنگ

قرمز رنگی بسیار پر انرژی است و با ترکیب آن با سایر رنگ ها برای اکسسوری های دیگر می توان استایلی جذاب و زیبا را تجربه نمود. رنگ قرمز با اکثر استایل ها به راحتی ست می شود و در فصل پاییز و زمستان با انتخاب این رنگ به عنوان شال یا روسری می توان دارای ظاهری شاد و پر انرژی بود.

شال و روسری های صورتی

رنگ های طیف صورتی بسیار ملیح و دخترانه هستند و استفاده از آن ها در کنار رنگ های جیغ و پاستیلی به عنوان شال و روسری زمستانه می تواند استایل شما را بسیار زیبا نماید. در واقع این رنگ ها جز رنگ های خنثی محسوب می شوند و استفاده از رنگ های پر رنگ در کنار آن ها می تواند ترکیب فوق العاده ای را ایجاد نماید.

شال و روسری های بنفش

رنگ بنفش از دسته رنگ های بسیار شیک است که دارای تناژ گرمی می باشد و در فصل پاییز و زمستان استفاده از آن در کنار رنگ خردلی و مشکی ترکیب بی نظیری ایجاد می کند. طیف های رنگی بنفش از تیره تا روشن را می توان با رنگ های خنثی مانند سفید، سیاه، طوسی، خاکستری و … ترکیب نمود و استایلی جذاب داشت. در فصول سرد سال رنگ استفاده از رنگ بنفش تیره محبوبیت بیشتری دارد و راحت تر می توان شال و روسری هایی به این رنگ را با پالتو، شلوار و سایر اکسسوری ها ست نمود.

شال و روسری های لیمویی و زرد

از دیگر رنگ های بسیار جذاب و محبوب که در فصل پاییز و زمستان با استفاده از آن ها می توان استایلی شیک را تجربه نمود و جذابیت خود را دو چندان ساخت رنگ زرد و لیمویی می باشد. ترکیب این رنگ در کنار رنگ های پاستیلی و خنثی مانند سفید و آبی می تواند خیلی شیک و پر نشاط باشد. به همین دلیل در میان بانوان جوان طرفداران بسیاری دارد. از دیگر رنگ هایی که با انتخاب آن ها برای پالتو، کیف، کفش، شلوار و … در کنار شال و روسری زرد هارمونی خاصی ایجاد می شود می توان به قهوه ای، مشکی، طوسی، کرم و… اشاره نمود.

 

خرید شال و روسری زمستانه
خرید شال و روسری زمستانه

 

شال و روسری های سبز

شال و روسری زمستانه به رنگ سبز نیز فوق العاده زیبا است و در میان بانوان طرفداران بسیاری دارد. رنگ سبز القا کننده حس اعتماد به نفس به بیننده باشد و به راحتی می توان در استایل های زمستانی به همراه پالتو یا بارانی از شال و روسری هایی به این رنگ استفاده نمود.

اکسسوری هایی به رنگ سبز تیره یا زیتونی هرگز تکراری نمی شوند و همیشه ترند هستند. پس بنابراین می توان شال و روسری های طیف سبز رنگ را خریداری نمود و برای مدت های طولانی استفاده کرد. ترکیب رنگ سبز با رنگ هایی مانند شتری، کرم، مشکی، طوسی و همچنین آبی بسیار زیبا و خاص است.

سخن پایانی

تنوع طرح و رنگ شال و روسری زمستانه بسیار بالا است و می توان با توجه به سلیقه خود از میان رنگ های نام برده شده که در این فصول بسیار ترند هستند یک شال یا روسری ساده یا طرح دار انتخاب نمود و یک استایل زیبا و جذاب را به ارمغان آورد. البته لازم به ذکر است که علاوه بر رنگ باید به جنس شال یا روسری نیز توجه داشته باشید و جنس هایی مانند ابریشمی، نخی، پشمی و … را انتخاب کنید که مناسب فصل پاییز و زمستان هستند.