راهنمای انتخاب شال و روسری هماهنگ با رنگ پوست

راهنمای انتخاب شال و روسری هماهنگ با رنگ پوست ( تیره، روشن و خنثی)

راهنمای انتخاب شال و روسری هماهنگ با رنگ پوست

رنگ شال مناسب با پوست قطعا زیبایی و جذابیت شما را بیشتر می کند. انتخاب رنگ شال و روسری به این دلیل که نزدیک ترین لباس شما به پوست صورت تان است، مهم ترین انتخاب در میان لباس ها است تا آن اندازه که ممکن است شما را چیزی که اصلا نیستید و یا دوست ندارید، نشان دهد. در این مطلب قصد داریم رنگ های متناسب با انواع پوست را به شما معرفی کنی، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

انتخاب رنگ شال و روسری مناسب برای پوست های تیره

در انتخاب روسری مناسب رنگ پوست، رنگ های مات و کدر برای افراد با پوست تیره گزینه مناسبی نمی باشد. رنگ های مات و تیره برای این افراد باعث می شود درخشش طبیعی پوست آن ها از بین برود. شما می توانید به مشتریان خود با پوست های تیره رنگ های میشی، آبی کاربنی و زرد روشن را پیشنهاد دهید. رنگ های خاکی، ارغوانی و بنفش نیز می توانند گزینه مناسبی برای رنگ شال و روسری این افراد به نظر برسند. به طور کلی می توان گفت رنگ های قهوه ای و بنفش تیره برای این افراد گزینه مناسبی نیستند اما رنگ های سفید، لیمویی روشن، صورتی روشن، آبی روشن، رنگ های پاستلی و طیف رنگ های سبز گزینه های مناسبی هستند.

رنگ شال مناسب

رنگ شال مناسب با پوست تیره می ‌تواند پوست سبزه یا گندمی را روشن‌ تر نشان دهد، در حالی که رنگ ‌های تیره‌ تر ظاهر این نوع پوست را به سمت پوست ‌های تیره‌ تر متمایل می‌ کند. دقت داشته باشید که هرگز به سراغ شال و روسری ‌هایی با رنگ کدر و مات نروید. رنگ‌ های کدر و مات باعث می ‌شوند بازتاب رنگ شال و روسری، درخشش طبیعی پوست را از بین ببرد. نا گفته نماند که رنگ‌ های سفید و مشکی هم می‌ توانند این نوع پوست را بسیار زیبا نشان دهند.

انتخاب رنگ شال و روسری مناسب با پوست سفید

در صورتی می خواهید روسری مناسب رنگ پوست سفید را بخرید، بهتر است یکی از  رنگ های قرمز، آبی و سبز را به انتخاب کنید. روسری با رنگ خیلی روشن یا کمرنگ برای این افراد مناسب نمی باشد. زیرا این رنگ ها باعث می شود پوست آن ها بی حال به نظر برسد. در صورتی که این افراد تمایل دارند یک شال یا روسری با رنگ روشن مثل شیری یا سفید انتخاب کنند بهتر است یک مدل طرح دار آن را انتخاب کنند.

راهنمای انتخاب شال و روسری هماهنگ با رنگ پوست ( تیره، روشن و خنثی)
راهنمای انتخاب شال و روسری هماهنگ با رنگ پوست ( تیره، روشن و خنثی)

 

انتخاب رنگ شال و روسری برای پوست های خنثی

به این افراد که تعداد محدودی دارند، توصیه می شود با توجه به سلیقه خود طیف های رنگی گرم و سرد را برای خود انتخاب کنند تا فوق العاده زیبا و جذاب به نظر برسند.  برای داشتن چنین رنگ پوستی باید خوشحال باشید، زیرا شما از معدود افرادی هستید که در انتخاب رنگ لباس و روسری خود محدودیت ندارید. رنگ های مناسب شما در طیف رنگ گرم تا سرد بسته به نوع سلیقه ی خودتان در نوسان است. همچنین روسری ‌مناسب رنگ پوست با پارچه براق به خصوص در رنگ های سورمه ای یا زرشکی هم انتخاب‌ های مناسبی هستند.

قطعا علاوه بر رنگ در انتخاب شال یا روسری خود باید به نکات دیگری هم توجه داشته باشید. به عنوان مثال از شال ها یا روسری هایی استفاده کنید که لباس هایی متناسب با آن ها را در کمد لباس خود داشته باشید. اگر رنگ چشم خاصی دارید می توانید از شال یا روسری متناسب با همان رنگ استفاده کنید. در این صورت بر جذابیت چهره شما افزوده خواهد شد. بهتر است از شال و روسری های متنوع استفاده کنید تا چهره شما به همین تناسب کمی تغییر داشته باشد.

راهنمای انتخاب شال و روسری هماهنگ با رنگ پوست ( تیره، روشن و خنثی)
راهنمای انتخاب شال و روسری هماهنگ با رنگ پوست ( تیره، روشن و خنثی)

 

همیشه از یک نوع رنگ استفاده نکنید زیرا فرقی ندارد که شما چه نوع آرایشی دارید، این تغییر به هیچ عنوان قابل مشاهده نخواهد بود. در انتخاب روسری مناسب با رنگ پوست خود نیز می توانید آن را با توجه به نوع کرم پودر خود استفاده کنید. برای مثال؛ اگر پوستی سفید دارید، می توانید از کرم پودر های برنزه استفاده کنید و روسری متناسب با همان رنگ را انتخاب کنید و همین طور برای پوست ها تیره می توانید از کرم پودر های سفید استفاده کنید و روسری های مناسب با آن طیف رنگ را انتخاب کنید.