مد و فشن در فصل بهار

مد و فشن در فصل بهار - روسری و شال بهاره - فروشگاه و مجله ماژورشال Majeurshawl

مد و فشن در فصل بهار

روسری و شال بهاره ، مسلما نقش مهمی در تکمیل کردن یک استایل زیبا دارند. از این رو کسانی که به مد و فشن در فصل بهار، اهمیت می دهند بهتر است نکاتی را در این باره رعایت کنند تا مانند یک الماس بدرخشند.

اکثر بانوان وسواس و حساسیت بالایی نسبت به جزئیات دارند و مد و فشن را در اولویت قرار می دهند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید؛ با در نظر گرفتن مواردی ساده می توانید همیشه بهترین گزینه ها را انتخاب کنید و از انتخاب تان پشیمان نشوید.

همان طور که می دانید؛ سلیقه هر کسی با دیگری متفاوت است و به همین علت ما در این مقاله سعی داریم جدید ترین و متنوع ترین اطلاعات مربوط به مد و فشن را در اختیارتان قرار دهیم، همراه ما بمانید.

  • کت چرم

بی شک با تغییر کردن هر فصل، رنگ لباس ها هم تغییر می کند و اگر می خواهید خوش تیپ باشید و مد و فشن را دنبال کنید؛ در اولین مرحله باید از رنگ های مناسب فصل استفاده کنید.

از آن جایی که در فصل بهار پیراهن رنگ روشن می تواند گزینه ای عالی برای یک خانم باشد، بهتر است شال و روسری برند خود را با کت چرم و لباس های زرد، سفید، صورتی و کرم ست کنید. کت چرم در این تیپ نقش بسزایی دارد، پس در انتخاب رنگ آن نیز دقت به خرج دهید.

  • شلوار چرم

اگر از شلوارهای جین و یا پارچه ای خسته شده اید و تیپ تان تکراری است؛ پیشنهاد می کنیم شلوار چرم را انتخاب کنید. شلوار چرم در فصل بهار که فصل زیبایی و نو شدن است، کاربرد زیادی دارد و می توانید با یک پیراهن ساده و هر شال و روسری که مناسب فصل بهار است آن را بپوشید.

برخی افراد بر این باور هستند که شلوار چرم، فقط مناسب فصل های سرد است اما شما می توانید در روزهای خنک بهاری نیز استایل خود را با آن جذاب تر کنید. مطمئن باشید که این نوع شلوار توجه بسیاری از علاقه ‌مندان به مد و فشن را جلب خواهد کرد.

  • تیپ کلاسیک

با فرا رسیدن فصل بهار معمولا از پالتوهای کلاسیک ظریف و زیبا استفاده کنید، پالتوهای بلند با رنگ های سرد و ملایم لباس هایی هستند که باید به همراه شلوار پارچه ای و یا جین بپوشید.

  • لباس های ابریشمی

پوشیدن لباس هایی از جنس ابریشم، قطعا مناسب تمام سلیقه ها است و زیبایی استایل شما را چند برابر می کند. روسری و شال بهاره نیز می تواند از جنس لطیف ابریشم باشد و مدل های متنوعی از آن وجود دارد.

شما می توانید در مراسم ها و مهمانی های خانوادگی تان، از پیراهن ابریشمی با یقه های چین دار، یقه هفت و بند دار استفاده کنید. شلوارتان هم می تواند جین و کلاسیک باشد و به سلیقه شخصی آن را انتخاب کنید.

  • ست اسپرت

از جمله محبوب ترین استایلی که در بین جوانان و افراد با سلیقه استفاده می شود، می توان به تیپ اسپرت اشاره کرد. اغلب لباس های اسپرت در عین سادگی، می توانند شما را شیک پوش تر کنند.

لباس های اسپرت را نباید با شال و روسری های مجلسی پوشید، زیرا جلوه نا هماهنگ دارند و اصلا مورد پسند نیست. پیشنهاد می کنم برای این که مدل های اسپرت را بیشتر بشناسید به فروشگاه های معروف سری بزنید و در آن جا کلی برای فصل بهار خرید کنید.

 

ست کردن شال و روسری بهاره با استایل جین
ست کردن شال و روسری بهاره با استایل جین

 

  • استایل جین

ست جین از سال ها پیش تا کنون روی مد بوده است و برای همه تازگی و زیبایی خاصی دارد. شما می توانید هر نوع لباسی که از جنس لی باشد را انتخاب کنید، اما در هنگام خرید شال و روسری بهتر است از رنگ های روشن مانند سفید استفاده کنید.

  • استایل چندلایه

در استایل چند لایه می توانید چندین لباس که با هم تقریبا همخوانی داشته باشند را انتخاب کنید و بپوشید. در این نوع تیپ بیشتر از دامن های چین دار، بلوز های طرح چاپی، شال و روسری های کوتاه، تیشرت های لش و یا هودی های نازک استفاده می کنند.

 

خرید شال و روسری - استایل رنگی
خرید شال و روسری – استایل رنگی

 

  • استایل رنگی

در فصل بهار لباس هایی با ترکیب رنگ های شاد و باطراوت مانند؛ روسری و شال بهاره  با رنگ های روشن و براق، پارچه های رنگی متالیک، شطرنجی، گل گلی و چهارخانه بسیار مناسب هستند.

چنین ترکیب رنگ هایی را می توانید علاوه بر لباس در وسایلی که همراه خود دارید مانند کیف، ساعت، دست بند، گردنبند و… نیز به کار ببرید تا بهتر دیده شوید.

همان طور که تا این قسمت از مطلب متوجه شدید؛ برند ها به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورها در حوزه مد و فشن شناخته می شوند و هر شخصی به یک برند خاص و استایل علاقمند است.

البته این علاقه ممکن است برای برخی ظاهری باشد و با توجه به گفته دیگران به سمت آن ها رفته باشند. اما اولین شخصی که باید از استایل و تیپ شما راضی باشد؛ خودتان هستید و در غیر این صورت احساس راحتی نخواهید داشت پس فراموش نکنید که در اولین گام به سمت خواسته ها و علایق خودتان بروید.

 

مد و فشن در فصل بهار
مد و فشن در فصل بهار

 

همچنین از آن جایی که پوشش مناسب مو در بین بانوان ایرانی مانند یک تکمیل کننده مهم در تیپ عمل می کند، بهتر است هنگام انتخاب کردن روسری و شال بهاره تا حدود بیشتری دقت به خرج دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.